captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: paroda „Ką pasėsi“ patraukli ne tik stambiems ūkininkams

Jubiliejinė – 20-oji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“ lankytojus pasitiks šūkiu „Augink savo kraštą“.  
kapasesi.info nuotr.
kapasesi.info nuotr.

Kovo 26-ąją prasidedanti jubiliejinė – 20-oji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“ lankytojus pasitiks šūkiu „Augink savo kraštą“. Savo gaminius pristatys apie 500 dalyvių, o 80 proc. parodos ekspozicijų bus visiškai atnaujintos. Ko iš parodos tikisi žemdirbiškų nevyriausybinių organizacijų vadovai?

Šią  savaitę Kupiškio raj. dirvų būklė leidžia ne tik spėriai tręšti ganyklas, žiemkenčius, bet ir kai kuriuose ūkiuose dirbti dirvas, sėti žirnius. Pavyzdžiui,  ūkininkas Jonas Pakalnis jų pasėjo apie 30 ha. Pavasarinius žemdirbių rūpesčius aptaria Kupiškio rajono ūkininkai Zigmas Aleksandravičius ir Raimondas Muraška.

Per 12 savo gyvavimo metų Pagėgių savivaldybės Stoniškių kaimo bendruomenė nemažai nuveikė kaimo gyventojų labui: renovuoti bendruomenės namai, tvarkyta, gražinta aplinka, sutelkus jėgas atlikta daug kitų naudingų darbų. O kur dar pagalba, parama vyresnio amžiaus žmonėms, vienišiems ir neįgaliems? Pastaraisiais metais, pasak bendruomenės pirmininkės Gražinos Stančaitienės, bendruomenė savo veiklą labiau orientuoja į kaimo žmonėms patrauklius renginius: Užgavėnių, Velykėlių, Joninių šventes, Žąsų turgų, bendruomenių sąskrydį.

 

Ved.  Regina Montvilienė

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, kovo 26 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close