captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl Lietuvos europarlamentarai įdarbina daug padėjėjų?

Viename ES politiką apžvelgiančiame portale suskaičiuota, kad Lietuvos europarlamentarai – tarp daugiausiai asistentų turinčių Europos Parlamento narių. Penktadienį Lietuvoje bus galima stebėti didžiausią per pastaruosius 16 metų dalinį Saulės užtemimą. Šios ir kitos temos – nuo 06.30 iki 10.00 val.

Viename Europos Sąjungos politiką apžvelgiančiame portale suskaičiuota, kad Lietuvos europarlamentarai – tarp daugiausiai asistentų turinčių Europos Parlamento narių. http://jonasjancarik.eu/2015/03/18/how-many-assistants-do-meps-employ/

Posėdžiaus valdančiosios Darbo partijos taryba.

Kas svarbiausia nutarta Vadovų Taryboje Briuselyje.

Penktadienį Lietuvoje bus galima stebėti didžiausią per pastaruosius 16 metų  dalinį Saulės užtemimą. Vidurdienį Mėnulis uždengs apie 70–80 proc. Saulės.

Įkurta nauja pažinčių svetainė katalikams. 

Šveicarų inžinieriai tęsia istorinį skrydį aplink pasaulį – jų lėktuvas „Solar Impulse 2“ varomas vien tik saulės energija. Kokia šio eksperimento reikšmė? Ir ar aviacija taps labiau ekologiška? Apie tai – Simono Bendžiaus parengtas „Naujienų žemėlapis“. 

Verslo naujienos.

Penktadienį Kaune, kino teatre „Romuva“ – naujo dokumentinio filmo „Žalieji muškietininkai“ premjera. Tai filmas apie nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu Kaune įsikūrusį ekologinį klubą „Atgaja“ ir anksti iš gyvenimo pasitraukusį jo lyderį Saulių Gricių.

Minint pasaulinę Žemės dieną, laidos viešnia – ornitologė Ingrida Meškinytė, įkūrusi portalą www.žiedavimas.lt

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ kovo 20 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...