captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro”: pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis

„Nenoriu būti banalus, bet sakoma, kad muzika – menas, kuris vyksta čia ir dabar, tapyba – menas, kuris sukuriamas. Aš manau, kad tada, kai žmogus žiūri į tapybos kūrinį, irgi jį sukuria, lygiai taip pat, kaip ir klausydamasis muzikos kūrinio.“
Pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis. A.Radvilaitės nuotr.
Pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis. A.Radvilaitės nuotr.

„Nenoriu būti banalus, bet sakoma, kad muzika – menas, kuris vyksta čia ir dabar, tapyba – menas, kuris sukuriamas. Aš manau, kad tada, kai žmogus žiūri į tapybos kūrinį, irgi jį sukuria, lygiai taip pat, kaip ir klausydamasis muzikos kūrinio. Būdamas muzikantas, puikiai „matau“ kūrinį, kurį grosiu, aš jau turiu jį galvoje ir bandau įgyvendinti tą viziją“, – kalba pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis.

„Manau, kad antisemitizmas yra įgavęs kitas formas – jis yra pasislėpęs. Neapykanta įgauna kitokius pavidalus. Tas drakonas yra be drakoniškų galvų, jis tampa paukštuku, šiluma, švelniu žodžiu. Pjesės baisumas tas, jog reikia įsivardinti, kad neapykanta, antisemitizmas, fobijos yra manyje“, – sako aktorius Valentinas Masalskis, naujausiame lenkų režisieriaus Krystiano Lupos pastatyme „Didvyrių aikštė“ (LNDT) kuriantis pagrindinį profesoriaus, filosofo Roberto Šusterio veikėją.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Nemunas“, „7 meno dienos“, „Šiaurės Atėnai“.

„Tikime, kad tokios rinkodaros kaip šiandien dienos suskaičiuotos. Nei Power Point triukai, nei kiti fokusai ar Focus grupės nebeišgelbės produkto. Todėl tegu visa šiandieninė rinkodara tampa tik eksponatu muziejuje ir užleidžia vietą sėkmingesnei“, – teigia pirmojo tokio pasaulyje nekomercinio „Marketingo muziejaus“ steigėjas, agentūros „Not Perfect | Y&R Vilnius“ partneris Paulius Senūta ir kviečia paganyti akis į marketinginį meną.

„Nenoriu būti banalus, bet sakoma, kad muzika – menas, kuris vyksta čia ir dabar, tapyba – menas, kuris sukuriamas. Aš manau, kad tada, kai žmogus žiūri į tapybos kūrinį, irgi jį sukuria, lygiai taip pat, kaip ir klausydamasis muzikos kūrinio. Būdamas muzikantas, puikiai „matau“ kūrinį, kurį grosiu, aš jau turiu jį galvoje ir bandau įgyvendinti tą viziją“, – kalba pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis. Apie dailininko ir muziko kūybines sąsajas viename asmenyje pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ kovo 20 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...