captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl svarbu savo atvaizdą akimirksniu pasiųsti bičiuliams?

Populiarėja mada fotografuoti save greta įžymybių – žmonių, istorinių, meno vertybių. Štai lazda „asmenukėms“ daryti nėra dar populiari Lietuvoje, tuo metu kituose Europos miestuose vis garsiau kalbama, kad jas reikia tam tikrose vietose drausti.

Populiarėja mada fotografuoti save greta įžymybių – žmonių, istorinių, meno vertybių. Štai lazda „asmenukėms“ daryti nėra dar populiari Lietuvoje, tuo metu kituose Europos miestuose vis garsiau kalbama, kad jas reikia tam tikrose vietose drausti. Pavyzdžiui, Prancūzijos muziejininkai skundžiasi, kad save tokių lazdų pagalba fotografuojantys lankytojai pridaro žalos ne tik eksponatams bet ir kitiems, besidomintiems menu. Kodėl tai populiaru, kuo pavojinga, ką tai sako apie mus? Kodėl mums rūpi save įsiamžinti greta meno kūrinių ar kitų grožybių ir tuoj pat pasiųsti bičiuliams? Ši tema 08.20 val.

Taip pat laidoje apie tylą prieš merų rinkimus sekmadienį, girdėsite Mykolo Drungos užsienio apžvalgą, domėsimės, kur dingo, jei dingo, Rusijos prezidentas, aptarsime naują LRT TELEVIZIJOS projektą „Dainų daina“.

Laidą veda Gabija Narušytė.                  

„Ryto garsai“ kovo 14 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close