captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: padėtis šalies pieno sektoriuje išlieka įtempta

Prieš dvi savaites vykusiame Lietuvos pieno gamintojų suvažiavime buvo priimta rezoliucija, kurioje numatyta keliolika įvairių reikalavimų ir siūlymų padėčiai pieno sektoriuje gerinti. Šią savaitę ŽŪM buvo aptarta, kaip įgyvendinama rezoliucija.

Prieš dvi savaites vykusiame Lietuvos pieno gamintojų suvažiavime buvo priimta rezoliucija, kurioje numatyta keliolika įvairių reikalavimų ir siūlymų padėčiai pieno sektoriuje gerinti. Šią savaitę ŽŪM buvo aptarta, kaip įgyvendinama rezoliucija. Kol kas didelių pasikeitimų nėra, tik tikimasi kainų kilimo rinkoje, o žemdirbiai kalba apie galimas protesto akcijas.

Violeta ir Raimondas Kučinskai Elektrėnų savivaldybės Kloninių Jagėlonių kaime ne tik ūkininkauja. Atsisakę avių auginimo, šalia žemės ūkio jie pradėjo medžio apdirbimo verslą. Įkūrę bendrovę „Deimeda“, jie užsiima medienos apdirbimu, gamina baldus. Pasak ūkininkų, taip gaunamos pastovesnės ir geresnės pajamos, negu iš augalininkystės nederlingose žemėse.

Su rubrika „Diena kaime“ kalbėdama šios savaitės laidose Vilkaviškio viešosios bibliotekos Bartninkų filialo bibliotekininkė Birutė Banackienė jau nemažai papasakojo apie gyvenimą Bartninkų apylinkėse. Sužinojome, kaip buvo švenčiama Nepriklausomybės atkūrimo diena, kokie  renginiai vyksta vietos mokykloje- daugiafunkciniame centre, ką aptarė rajono bibliotekininkai susirinkime Vilkaviškyje. Visur suspėjanti bibliotekininkė ketvirtadienį planavo būti tik savo darbo vietoje. Kokia diena buvo kaimo bibliotekoje?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, kovo 13 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...