captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: atkurtai Lietuvos Nepriklausomybei – 25-eri!

1990-ųjų kovo 11-osios vakarą Lietuva žengė bene drąsiausią žingsnį savo naujausiųjų laikų istorijoje. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą.
bernardinai.lt  nuotr.
bernardinai.lt nuotr.

1990-ųjų kovo 11-osios vakarą Lietuva žengė bene drąsiausią žingsnį savo naujausiųjų laikų istorijoje. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Pokalbis 08.10 val.

Kaip keitėsi žmonių gyvenimas per 25-erius metus? Apie tai Živilės Kropaitės parengtas „Radijo dokumentikos“ pasakojimas, kurį girdėsite 09.05 val.

Taip pat laidoje ir šiemet 25-metį švenčiančių skirtingų profesijų jaunuolių mintys apie Lietuvą, laisvės svarbą ir savo nueitą kelią, Kovo 11-ajai skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, portalo 15min.lt apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras, Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga apie tai, ką žiniasklaida rašo apie Lietuvą, informacija apie šventinius renginius.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Giedrė Čiužaitė.

Kovo 11-osios „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...