captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokiais atvejais remiamas asbesto stogo keitimas?

Nacionalinė mokėjimo agentūra kviečia kreiptis dėl paramos asbesto stogams keisti. Šiemet vėl numatytas finansavimas iš atitinkamos Europos Sąjungos programos. Kas ir kokios paramos gali tikėtis?

Nacionalinė mokėjimo agentūra kviečia kreiptis dėl paramos asbesto stogams keisti. Šiemet vėl numatytas finansavimas iš atitinkamos Europos Sąjungos programos. Paramos paraiškas priima ir registruoja Nacionalinės mokėjimo agentūros teritoriniai paramos administravimo skyriai iki balandžio 30 d. Kas ir kokios paramos gali tikėtis?

Antradienį parlamentarai renkasi į pavasario sesiją.

Europos Centrinis bankas pirmadienį pradeda trilijono eurų euro zonos vertybinių popierių pirkimo programą. Ką tai reiškia euru disponuojančioms valstybėms?

Pirmadienį bus įteiktos šešios Lietuvos mokslo premijos.

Komentaras. Mykolo Romerio universiteto doc. Vytautas Dumbliauskas.

Europos šalių bankų asociacijos pradeda naują iniciatyvą – Europos pinigų savaitę, kuria siekiama visuomenę informuoti apie finansinio švietimo svarbą. Tuo metu Lietuvos bankų asociacija pradeda iniciatyvą „Grąžink žinias savo mokyklai“, bus vedamos pamokos mokyklose finansinio švietimo temomis.

Svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai.

Nekilnojamojo turto ekspertų vertinimu, Kaune trūksta šiuolaikiškų, aukštos klasės, didelių komercinės paskirties biurų. Tokia pati padėtis ir su sandėliavimo, gamybinėmis patalpomis. Tuo metu prekybinių patalpų, prekybos centrų koncentracija mieste jau yra pakankamai didelė.

Su rubrika „Labas rytas“ žvilgsnis į Ukrainą.

Kaip ruošiamės švęsti Kovo 11-ąją? Kiek svarbi mus asmeniškai ši diena, šis reikšmingas Lietuvai istorijos posūkis?

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ kovo 9 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...