captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Didžiausias pavojus daugeliui iš mūsų yra ne tai, kad mūsų tikslas pernelyg aukštai ir jo nepasieksime, o tai, kad jis pernelyg žemai ir bus pasiekiamas“, – teigė Michelangelo Buonarroti, italų skulptorius, tapytojas, architektas, poetas.
Italų skulptorius<br> tapytojas<br> architektas<br> poetas Michelangelo Buonarroti.
Italų skulptorius
tapytojas
architektas
poetas Michelangelo Buonarroti.

„Didžiausias pavojus daugeliui iš mūsų yra ne tai, kad mūsų tikslas pernelyg aukštai ir jo nepasieksime, o tai, kad jis pernelyg žemai ir bus pasiekiamas“, – teigė Michelangelo Buonarroti, italų skulptorius, tapytojas, architektas, poetas. Jis paliko daugybę šedevrų, kurie žavi žmoniją jau pusę tūkstantmečio. Apie prieš 540 metų gimusį Michelangelo – pirmadienio viktorinoje.

„Daug kas galvoja, kad Johannas Sebastianas Bachas, kaip Rodeno skulptūra, buvo mąstytojas. Ne, jis buvo normalus žmogus, mėgo gyvenimą, turėjo dvi žmonas, susilaukė dviejų dešimčių vaikų. O šalia sakralinės muzikos – domėjosi ir kitų šalių kompozitorių kūryba“, – teigia tarptautinio J. S. Bacho muzikos festivalio meno vadovas prof. Algirdas Vizgirda.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Apie siurrealizmą vaikams ir pop-metafiziką suaugusiems Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos darbuotojos, LLTI doktorantės Ingos Mitunevičiūtės naujų knygų apžvalgoje, kurioje pakartotinio leidimo sulaukusi Gendručio Morkūno „Vasara su Katšuniu“, Johno Boyne „Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui“ ir Viktoro Pelevino vienas ankstyvųjų romanų „Vabzdžių gyvenimas“.

„Didžiausias pavojus daugeliui iš mūsų yra ne tai, kad mūsų tikslas pernelyg aukštai ir jo nepasieksime, o tai, kad jis pernelyg žemai ir bus pasiekiamas“, – teigė italų skulptorius, tapytojas, architektas, poetas Michelangelo Buonarroti. Jo kūryba – tai Renesanso epochos meno kulminacija. Ne veltui amžininkai jį vadino „dieviškuoju“. Jis paliko daugybę šedevrų, kurie žavi žmoniją jau pusę tūkstantmečio. Apie prieš 540 metų gimusį Michelangelo Buonarroti – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 9 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...