captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiuose“ – Kipre gyvenanti rašytoja Dalia Staponkutė

„Knyga prasidėjo nuo mano dukrų kalbos, kaip jos jaučiasi kalbėdamos lietuviškai, ką joms reiškia gyventi dviejose kultūrose, ką man reiškia taip gyventi. Jos jau visai kitokios nei aš ir man jos liks savotiška paslaptimi.“
Rašytoja Dalia Staponkutė.
Rašytoja Dalia Staponkutė.

„Knyga prasidėjo nuo mano dukrų kalbos, kaip jos jaučiasi kalbėdamos lietuviškai, ką joms reiškia gyventi dviejose kultūrose, ką man reiškia taip gyventi. Jos jau visai kitokios nei aš ir man jos liks savotiška paslaptimi“, – tekstuose aprašytas asmenines patirtis apibūdina rašytoja, vertėja ir dėstytoja Dalia Staponkutė.

Filosofijos studijos Sankt Peterburge, daugiau nei du dešimtmečiai Kipre, gyvenimas tarp dviejų kultūrų, dukrų augimas dvikalbėje šeimoje – apie šias patirtis ir jausenas naujausioje esė knygoje „Iš dviejų renkuosi trečią. Mano mažoji odisėja“ kalba rašytoja Dalia Staponkutė. Šį kūrinį literatūros mokslininkai išrinko kūrybiškiausia praėjusių metų knyga.

Ką reiškia gyventi svetur ir nuolat jausti namų ilgesį? Kas bendro tarp mažų šalių istorijos? Apie tai – pokalbis su autore.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Literatūros akiračiai“ – kovo 8 d., sekmadienį, 17.03 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama kovo 10 d., antradienį, 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

https://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...