captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar nepažangus moksleivis gali tapti geru studentu?

Raginamos Švietimo ir mokslo ministerijos, trys ketvirtadaliai Lietuvos aukštųjų mokyklų nustatė minimalius balus norintiesiems tapti jų studentais. Tuo metu Mykolo Romerio universiteta minimalaus stojamojo balo nepaskelbė ir sako, kad taip gina piliečių teisę į mokslą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Raginamos Švietimo ir mokslo ministerijos, trys ketvirtadaliai Lietuvos aukštųjų mokyklų nustatė minimalius balus norintiesiems tapti jų studentais. Tuo metu Mykolo Romerio universitetas, vienintelis iš valstybinių universitetų, minimalaus stojamojo balo nepaskelbė ir sako, kad taip gina piliečių teisę į mokslą, esą nėra įrodyta, kad nepažangūs mokiniai tampa nepažangiais studentais.

Krašto apsaugos ministerija sulaukia daugybės klausimų dėl šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą.

Moksleiviai iš įvairių Lietuvos vietovių renkasi į Vilnių dalyvauti Kovo 11-ajai skirtoje akcijoje „Lietuvai ir man“. Jie nupynė daugybę trispalvių draugystės apyrankių. Šios bus rišamos ant Gediminaičių stulpų konstrukcijos, kuri Nepriklausomybės 25-mečio minėjimo metu stovės Seime. Planuojama, kad iš viso kompozicijoje bus panaudota 250 tūkst. trispalvių draugystės juostelių.

Penktadienį Vilniuje prasideda Kaziuko mugė.

Tyrimai rodo, kad Lietuvoje „Facebooku“ naudojasi vis vyresnio amžiaus žmonės, o jaunimas šio socialinio tinklo pamažu atsisako.

Portalo Delfi.lt apžvalgininko Ramūno Bogdano komentaras.

Viena didžiausių pasaulyje žmogaus teisių organizacija „Amnesty International“ dėl nesustabdomų karinių konfliktų pasaulyje paragino penkias nuolatines Jungtinių Tautų Saugumo tarybos nares atsisakyti veto teisės. Ar tai įmanoma? Kaip tarptautinė bendruomenė turėtų reaguoti į sunkiai suvaldomas krizes? Apie tai – „Naujienų žemėlapyje“.

Nekilnojamojo turto vystytojai siekia pritraukti jaunų pirkėjų.

LRT RADIJAS didžiuosiuose miestuose rengia kandidatų į merus debatus. Žurnalistai Agnė Skamarakaitė ir Deividas Jursevičius politikus kalbins nuo 11.05 val., penktadienį – Klaipėdos bibliotekoje, kitomis dienomis tuo pačiu laiku – Šiaulių, Kauno, Panevėžio ir Vilniaus bibliotekose. Vietos gyventojus kviečiame ateiti ir užduoti klausimų.

Penktadienio svečiai – mama ir sūnus, vairuojantys festivalį „Kino pavasaris“: Vida Ramaškienė ir Algirdas Ramaška. Didžiausiam Lietuvos kino festivaliui šiemet sukanka dvidešimt.

Laidą veda Ramūnas Grumbinas ir Giedrė Čiužaitė.

„Ryto garsai“ kovo 6 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...