captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsų savaitė“: savanoriai baigė naktinį žygį „Pergalių ir kovų keliais“

Radviliškio rajone vyko 50 km naktinis žygis „Pergalių ir kovų keliais“. Jo dalyviams teko tamsiu paros metu pakartoti 1919 m. Lietuvos karių savanorių operacijos Radviliškis–Šiauliai metu įveiktą distanciją ir nueiti tą patį atstumą – 50 km – pėsčiomis.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Radviliškio rajone vyko 50 km naktinis žygis „Pergalių ir kovų keliais“. Jo dalyviams teko tamsiu paros metu pakartoti 1919 m. Lietuvos karių savanorių operacijos Radviliškis–Šiauliai metu įveiktą distanciją ir nueiti tą patį atstumą – 50 km – pėsčiomis. 

Kodėl Lietuvoje nėra elektroninio balsavimo? Mažėjantis rinkėjų aktyvumas verčia mąstyti apie galimybes, kurios į rinkimus paskatintų ateiti daugiau žmonių. Viena iš idėjų – balsavimas internetu. Toks būdas, kuris jau ne pirmus metus taikomas Estijoje, ten ne tik padidino rinkėjų skaičių, bet ir palengvino balsavimą jaunimui ar išvykusiems į užsienį. Tuo metu Lietuvoje Seimas šią savaitę nepritarė įstatymų pataisoms, kuriomis siūlyta įteisinti balsavimą internetu užsienio lietuviams, o balsavimo internetu skeptikai sako, kad toks balsavimas pažeistų pagrindinį rinkimų principą – slaptumą.

Taip pat laidoje archyviniai „Amerikos balso“ įrašai, kultūros renginių anonsai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsų savaitė“ – rugsėjo 30 d., sekmadienį, 08.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...