captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: rašytojai apie „Pirmosios knygos“ konkursą

„Pirmosios knygos“ konkursas yra labai geras startas, puiki proga išbandyti savo jėgas. Visiems, kas rašinėjate ir nepasitikite savimi arba priešingai – labai savimi pasitikite, siūlau išbandyti šį konkursą“, – sako rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė.
Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

„Pirmosios knygos“ konkursas yra labai geras startas, puiki proga išbandyti savo jėgas. Visiems, kas rašinėjate ir nepasitikite savimi arba priešingai – labai savimi pasitikite, siūlau išbandyti šį konkursą“, – sako rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė, prieš 20 metų jame dalyvavusi ir laimėjusi.

„Apskritai kuriama keista nuomonė apie teatralus – lyg mes būtume išlaikytiniai, našta savivaldybei ir mokesčių mokėtojams. Bet savitu miestu galime tapti ne turėdami didelį uostą ir dujų terminalą. Būtent menininkai kuria tautinę ir specifinę vertę“, – sako šokio teatro Padi Dapi Fish vadovė Agnija Šeiko, su savo kolektyvu dalyvaujanti Klaipėdos teatrų festivalyje „Namai“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – dirigento Danielio Barenboimo nenuilstama muzikinė veikla Berlyne ir ypač jo požiūris į XX amžiaus muziką.

„Pirmosios knygos“ konkursas yra labai geras startas, puiki proga išbandyti savo jėgas. Visiems, kas rašinėjate ir nepasitikite savimi arba priešingai – labai savimi pasitikite, siūlau išbandyti šį konkursą“, – sako rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė, prieš 20 metų laimėjusi pirmąjį LRS leidyklos rengiamą konkursą. Vilniaus knygų mugės diskusijoje apie literatūrinės kelionės pradžią lėmusį įvykį susitiko dviejų kartų pirmosios knygos debiutantai  L. S. Černiauskaitė, Marius Ivaškevičius, Arnas Ališauskas, Jurgita Jasponytė ir Tomas Vaiseta.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ kovo 5 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close