captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: vėžys – liga sunki, tačiau nugalėti galima

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad šiais laikais vėžys – tai ne nuosprendis. Tai – gyvenimo kova, kurioje dalyvauja ne tik pacientas ir gydytojai, bet ir didelis artimųjų ratas. Šią kovą lydi ir galybė emocijų, skausmo ir kančios. Bet niekad nevalia pamiršti tikėjimo, kad liga turi būti nugalėta.
Akušerė ginekologė dr. Daiva Kanopienė ir vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Giedrė Smailytė.
Akušerė ginekologė dr. Daiva Kanopienė ir vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Giedrė Smailytė.

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad šiais laikais vėžys – tai ne nuosprendis. Tai – gyvenimo kova, kurioje dalyvauja ne tik pacientas ir gydytojai, bet ir didelis artimųjų ratas. Šią kovą lydi ir galybė emocijų, skausmo ir kančios. Bet niekad nevalia pamiršti tikėjimo, kad liga turi būti nugalėta. Didžiausias mūsų indėlis į šią kovą – neužleisti ligos. Laidoje girdėsite pokalbį su Nacionalinio vėžio instituto Konsultacinės poliklinikos skyriaus vedėja gydytoja akušere ginekologe dr. Daiva Kanopiene ir Nacionalinio vėžio instituto vyriausiąja mokslo darbuotoja dr. Giedre Smailyte.

Kuo naudingas česnakas? „Net ir laidoje apie vėžį česnakas turi būti paminėtas“, – sako Vegetarų draugijos pirmininkė Ksavera Vaištarienė.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį,  vasario 28 d., 11.05 val., kartojama kovo 5 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close