captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 50-ąjį jubiliejų pasitinka vienas garsiausių Lietuvos smuikininkų Zbignevas Levickis

„Mano jubiliejus ir taip pat 1990 metais aš pirmą kartą pasirodžiau kaip solistas su simfoniniu orkestru. Pagrojau tada Kamilio Sen Sanso Rondo Capriccioso. Tai maestro pasiūlė įtraukti ir į šį koncertą – pažiūrėti po 25-erių metų, kaip aš atrodau.“
Smuikininkas Zbignevas Levickis.
Smuikininkas Zbignevas Levickis.

„Mano jubiliejus ir taip pat 1990 metais aš pirmą kartą pasirodžiau kaip solistas su simfoniniu orkestru. Pagrojau tada Kamilio Sen Sanso Rondo Capriccioso. Tai maestro pasiūlė įtraukti ir į šį koncertą – pažiūrėti po 25-erių metų, kaip aš atrodau. O kartu su manim pasirodys ir mano sūnus smuikininkas Konradas Levickis, su kuriuo mes niekada negrojome su orkestru“, – pasakoja smuikininkas, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris Zbignevas Levickis.

„Rodome tuos filmus, kurie yra apdovanoti tarptautiniuose festivaliuose ar įvertinti nacionaliniu mastu. Dėl to drąsiai sakome, kad filmai, kuriuos pamatysite „Kino pavasaryje“, yra vieni svarbiausių, sukurtų praėjusiais metais. Du trečdaliai režisierių renkasi socialiai opias temas – daugelio filmų herojai gyvena visuomenės paribiuose, yra atstumti, filmai siekia suprasti jų gyvenimus“, – 20-ojo „Kino pavasario“ programas pristato festivalio meno vadovė Santa Lingevičiūtė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Voruta“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Gimęs tai vietai ir toms pareigoms: Prezidentas Aleksandras Stulginskis (1922–1926)“ – taip pavadinta paroda Istorinėje Prezidentūroje Kaune kviečia prisiminti patį jauniausią prezidentą to meto Europoje. Pasak parodos kuratorės istorikės Justinos Minelgaitės, „fotografijomis, dokumentais, archyviniais vaizdo kadrais bei prisiminimais pasakojama, kokį Prezidentą matė visuomenė ir atidaromos durelės į pažintį su Prezidento šeima“.

„Mano jubiliejus ir taip pat 1990 metais aš pirmą kartą pasirodžiau kaip solistas su simfoniniu orkestru. Pagrojau tada Kamilio Sen Sanso Rondo Capriccioso. Tai maestro pasiūlė įtraukti ir į šį koncertą – pažiūrėti po 25-erių metų, kaip aš atrodau. O kartu su manim pasirodys ir mano sūnus smuikininkas Konradas Levickis, su kuriuo mes niekada negrojome su orkestru“, – pasakoja smuikininkas, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris Zbignevas Levickis. Apie visa tai, kas telpa į turiningo ir turtingo gyvenimo muzikoje metus, pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ vasario 27 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close