captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: kaip leidėjai nusprendžia ką skaitysite?

Savo laidose klausiame, ką įvairūs žmonės rekomenduoja skaityti. Vis dėlto vieni pirmųjų, kurie nusprendžia, ką skaitysime – leidėjai. Kaip jie nustato, kuri knyga yra gera, ar verta ją spausdinti, ar ji bus perkama – pokalbis su vienos iš leidyklų savininke Giedre Kadžiulyte.
Giedrė Kadžiulytė.
Giedrė Kadžiulytė.

Savo laidose klausiame, ką įvairūs žmonės rekomenduoja skaityti. Vis dėlto vieni pirmųjų, kurie nusprendžia, ką skaitysime – leidėjai. Kaip jie nustato, kuri knyga yra gera, ar verta ją spausdinti, ar ji bus perkama – pokalbis su vienos iš leidyklų savininke Giedre Kadžiulyte. Beje, prisiminimais, kaip į leidyklą atnešė pirmąsias savo knygas, dalysis rašytojai Laura Sintija Černiauskaitė, Vytautas Stankus ir Kristina Sabaliauskaitė.

Laidoje taip pat apie tai, kaip knygas skaito vertėjai, ar po darbų lieka laiko paskaityti savo malonumui? Apie tai šį kartą papasakos vertėja Daiva Daugirdienė, už 20-ojo amžiaus pirmosios pusės vadinamosios prarastosios kartos amerikiečių rašytojo Scotto Fitzgeraldo apsakymų rinkinio „Sugautas šešėlis" vertimą apdovanota Metų vertėjo krėslo premija.

Ved. Rūta Kupetytė.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, vasario  26 d., 12.12 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...