captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar ketinate rašyti diktantą?

Šeštadienį šalies gyventojai, įmonės ir organizacijos kviečiamos pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias vyksiančiame Nacionaliniame diktante. Jis bus transliuojamas per LRT RADIJĄ ir internetu 11.00 val.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Šeštadienį šalies gyventojai, įmonės ir organizacijos kviečiamos pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias  vyksiančiame Nacionaliniame diktante. Rašyti jį bus galima visose Lietuvos savivaldybėse, bibliotekose, Vilniaus knygų mugėje ir Lietuvos ambasadose užsienyje. Jis bus transliuojamas per LRT RADIJĄ ir internetu 11.00 val. Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė sako, kad globaliame pasaulyje galime išsiskirti tik savo unikaliu identitetu, o lietuvių kalba – šio identiteto pagrindas.

Visuomenės nuomonės tyrimo centras „Vilmorus“ pateikia antrąją šiais metais gyventojų apklausą apie pasitikėjimą politikais, politinėmis partijomis ir valdžios institucijomis. Ją skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“ Apklausą komentuoja  sociologas Vladas Gaidys.

Šią savaitę sukako 45-eri metai nuo pirmosios inkstų transplantacijos Lietuvoje. Šiuo metu inkstų transplantacijos laukia per 200 žmonių. Išsamiau apie inkstų bei kitų organų transplantaciją urologas dr. prof. Dainys Balys ir Nacionalinio transplantacijos biuro atstovė Rasa Pekarskienė.

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių skelbimai.

„Ryto garsai“ – vasario 21 d., šeštadienį,  nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close