captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: antradienį – Visuotinis Lietuvos pieno gamintojų suvažiavimas

Vidutinė pieno supirkimo kaina šalyje sausį siekė tik 229 eurus už toną ir buvo 37,2 proc. mažesnė negu pernai tą patį mėnesį. Lietuvos pieno gamintojų asociacijos taryba po kelių atidėliojimų pagaliau apsisprendė vasario 24 d. sušaukti pieno gamintojų suvažiavimą.

Vidutinė pieno supirkimo kaina šalyje sausį siekė tik 229 eurus už toną ir buvo 37,2 proc. mažesnė negu pernai tą patį mėnesį. Lietuvos pieno gamintojų asociacijos taryba po kelių atidėliojimų pagaliau apsisprendė vasario 24 d. sušaukti pieno gamintojų suvažiavimą. Ką apie jo reikalingumą ir galimą naudą mano kupiškėnė ūkininkė Danutė Adamonienė?

Jau maždaug 15 metų veikia Švenčionių profesinio rengimo centras. Jis buvo įkurtas sujungus Cirkliškio žemės ūkio ir Švenčionėlių politechnikos mokyklas. Dabar čia ruošiami apdailininkai (statybininkai), automobilių  kėbulo remontininkai, barmenai, virėjai, pardavėjai, smulkaus verslo organizatoriai. Sumanyta seniau kaip prieš du dešimtmečius vis dar patraukli lieka ir Miško darbininko mokymo programa. Kas lemia jos populiarumą ir ilgaamžiškumą?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, vasario 23 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...