captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: greitajai skambinsime tik 112?

Greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija ir toliau tvirtina, kad jei gyventojai medikus galės kviesti tik Bendrojo pagalbos centro (BPC) numeriu 112, taip nukentės pačių žmonių interesai.
 
Toliau stebime padėtį Ukrainoje ir pasaulio lyderių reakcijas.
 
Greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija ir toliau tvirtina, kad jei gyventojai medikus galės kviesti tik Bendrojo pagalbos centro (BPC) numeriu 112, taip nukentės pačių žmonių interesai. Penktadienį rengiamas pasitarimas dėl greitosios pagalbos dispečerinių integravimo į į BPC.
 
Neringa nuo penktadienio laukia stintų žvejų ir mėgėjų valgyti šią žuvį antplūdžio.
 
Apžvalgininkės Ramunės Sakalauskaitės komentaras.
 
Kodėl Savivaldybių tarybų rinkimuose negali balsuoti šiuo metu užsienyje esantys Lietuvos piliečiai, kaip vyks išankstinis balsavimas ir kiti žmonių klausimai  Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK). Studijos viešnia – VRK pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.
 
Naujienų žemėlapis. Daugybė žmonių bėgančių iš ketvirtus metus pilietinio karo kamuojamos Sirijos svajoja rasti saugų prieglobstį Europoje, tačiau tik nedaugeliui tai pavyksta. Su rubrika „Naujienų žemėlapis“ siūlome pasiklausyti Švedijos radijo parengto pasakojimo apie jauną 24-erių metų gydytoją iš vieno Damasko priemiesčio, kuris dirbo karo lauko ligoninėje, buvo priverstas bėgti į Turkiją, vėliau grįžo į Siriją, kur buvo suimtas.
 
Reportažas iš Knygų mugės. Indrė Anskaitytė
 
Penktadienio svečias – žmogus, kurį galima vadinti LRT balsu. Tai Tadas Jačiauskas, įgarsinantis  daugelį televizijos transliacijų anonsų ir geriausiai žinantis,  ką LRT rodys ateityje, pavyzdžiui, pasibaigus „Eurovizijai“. Tadas yra  Programų planavimo skyriaus vadovas, be to, eina svarbias pareigas vienoje visuomeninėje organizacijoje.
 
 
 
Ved. Ramūnas Grumbinas, Giedrė Čiužaitė.
 
„Ryto garsai“ – penktadienį, vasario 20 d. nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...