captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: bitininko rūpesčiai žiemos pabaigoje

20 metų profesionaliai bitininkaujantis Jonas Matukevičius iš Marijampolės rajono Šakališkių kaimo dabar turi 100 avilių.  

20 metų profesionaliai bitininkaujantis Jonas Matukevičius iš Marijampolės rajono Šakališkių kaimo dabar turi 100 avilių. Įsikūręs senoje tarpukaryje statytoje sodyboje ūkininkas ir šiuo metų laiku randa užsiėmimo bičių ūkyje. Ne tik prekiauja praėjusio medunešio derliumi, bet apeina avilius, rūpinasi bitininkavimo inventoriumi, įrenginėja naujas medui sukti patalpas.

Rubrika „Diena kaime“ šios savaitės laidose su tautodailininku žalvario meistru Rimantu Ordinu. Jis su šeima jau du dešimtmečius gyvena Jurbarko rajone Pakalniškių kaime atsikraustęs iš Kauno.  Pirmadienį praleidęs Kaune, šventiniuose renginiuose Valstybės atkūrimo dienos progai paminėti, antradienį planavo intensyviau ruoštis artėjančiai Kaziuko mugei.  Užgavėnių proga sakė blynus keps, o  persirengėlių jau nesitikėjo sulaukti, mat kaime nėra kam ... .  Koks antradienis buvo Rimantui, ar skanūs užgavėnių blynai, kaip ėjosi darbai kalvėje?
 
 
Ved.  Arvydas Urba.
 
„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, vasario 18d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...