captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl verta priimti specialistus iš trečiųjų šalių?

Ar esame pasirengę priimti kvalifikuotus trečiųjų šalių piliečius? Šį klausimą kelia Europos Parlamentas, kuris siekia, kad minėtiems piliečiams ES taptų patrauklesnė gyvenimo ir darbo vieta.

Ar esame pasirengę priimti kvalifikuotus trečiųjų šalių piliečius? Šį klausimą kelia Europos Parlamentas, kuris siekia, kad minėtiems piliečiams ES taptų patrauklesnė gyvenimo ir darbo vieta. Ši tema aptariama antradienį EP Informacijos biuro rengiamoje diskusijoje Vilniuje.

Vasario 17 d. beveik 2000 Lietuvos karių pradės savaitę truksiančias pratybas Gaižiūnų poligone, Rukloje ir Jonavoje. Lietuvos kariuomenės organizuojamose lauko taktinėse  pratybose „Sąveika 2015“ kariai treniruosis reaguoti į hibridinio karo grėsmes.

Komentaras. LRT apžvalgininkas Vykintas Pugačiauskas.

Savivaldybių tarybų rinkimams artėjant. Kuo kitokie rinkimai bus šįkart?

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Budapešte susitiks su Vengrijos vyriausybės vadovu Viktoru Orbanu, kuris laikomas vienu iš artimiausių Maskvos sąjungininkų Europoje. Koks šio susitikimo tikslas?

Nuo XVI amžiaus obojus yra vienas pagrindinių muzikos instrumentų simfoniniame orkestre, po smuiko. Tačiau pasaulyje iki šiol instrumentas buvo mažai tyrinėtas. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas doc. dr. Robertas Beinaris sako, kad labai yra svarbu žinoti ne tik grojimo būdus, bet ir paties instrumento technines galimybes.

Taip pat laidoje – spaudos apžvalgos, verslo naujienos, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, pokalbis su etnologe Gražina Kadžyte ir klausytojais apie Užgavėnių tradicijas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.    

„Ryto garsai“ vasario 17 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close