captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: iš verslo – vadovauti kūdikių namams

Interviu su buvusia verslininke Viktorija Grežėniene, kuri daugiau nei dvejus metus vadovauja Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams ir sako, kad geriausia globos sistema būtų be tokių įstaigų. Dėl ko  diskriminuojami jaučiasi Lietuvos žmonės, pokalbis su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos patarėju Valdu Dambrava.
Viktorija Grežėnienė.  (Asmeninio albumo nuotr.)
Viktorija Grežėnienė. (Asmeninio albumo nuotr.)

Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė Viktorija Grežėnienė prieš dvejus su puse metų paliko nuosavą prekybos baldais verslą ir ėmėsi visai naujų pareigų, kurios yra ir prasmingos, ir sunkios, visų pirma – emociškai. P. Viktorija sako, kad jai nepatinka vadovaujamos įstaigos pavadinimas ir apskritai tokių vietų neturėtų likti, tačiau kol tik planuojamos globos sistemos reformos, ji stengiasi dėl daugiau nei devyniasdešimties vaikų, kuriuos vadina savais.

Ką Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba atsako žmonėms, rašantiems skundus, kad jų šeimas diskriminuos nuo 2016 m. įsigaliosianti tvarka, kai į darželius bus priimami tik skiepų pažymas turintys vaikai? Kokios dar diskriminacijos įžvelgia Lietuvos gyventojai? Interviu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos patarėju Valdu Dambrava.

Laida „Mes, moterys" – penktadienį, vasario 13 d., 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...