captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kviečia „Alma mater musicalis“

„Jau devynioliktą sezoną Lietuvos muzikų rėmimo fondas Pasaulinę muzikos dieną pakvies į „Alma mater musicalis” koncertų ciklo atidarymą po šimtmečių istorija alsuojančiais Šv. Jonų bažnyčios skliautais Vilniuje“.

„Jau devynioliktą sezoną Lietuvos muzikų rėmimo fondas Pasaulinę muzikos dieną pakvies į „Alma mater musicalis” koncertų ciklo atidarymą po šimtmečių istorija alsuojančiais Šv. Jonų bažnyčios skliautais Vilniuje, o baigiamasis koncertas taps ir pirmuoju XV Tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai“ kocertu“, – nuoseklų perėjimą iš vienos muzikinės  programos į kitą, „kad muzika skambėtų ištisus metus“, akcentuoja Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorė Liucija Stulgienė.

„Kauno miesto simfoninis orkestras naują sezoną pradeda Žalgirio arenoje su žymiausiu pasaulio baritonu tituluojamu Dmitrijumi Chvorostovskiu, kuriam tai bus pirmoji pažintis su lietuvišku orkestru ir Lietuvos publika“, –  sako orkestro vadovas Algimantas Treikauskas.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“, „Voruta“.

„Orientuojamės į tapybos lauką ir kontekstus, tai yra ne tiek tapybos, kiek Lietuvos paroda. Atversime antrą tapybos planą, kuriame matysime sąlygas, darančias įtaką kūrybai ir gyvenimui Lietuvoje“, – parodą „Kaip aš čia patekau. Tapyba Lietuvoje“ apibūdina kuratorius Auridas Gajauskas.

„Jau devynioliktą sezoną Lietuvos muzikų rėmimo fondas Pasaulinę muzikos dieną pakvies į „Alma mater musicalis” koncertų ciklo atidarymą po šimtmečių istorija alsuojančiais Šv. Jonų bažnyčios skliautais Vilniuje, o baigiamasis koncertas taps ir pirmuoju XV Tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai“ koncertu“, – nuoseklų perėjimą iš vienos muzikinės  programos į kitą, „kad muzika skambėtų ištisus metus“, akcentuoja Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorė Liucija Stulgienė.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 28 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close