captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl suaugusieji nenori mokytis?

Apie 60 proc. suaugusiųjų Lietuvoje teigia nenorintys mokytis. Penktadienį valstybės pažangos tarybos forume „Mokomės visą gyvenimą“ ekspertai ir politikai diskutuos, kaip skatinti žmonės tobulėti dėl savo ir valstybės gerovės. Kodėl žmonės turėtų norėti mokytis ir kas skatina mus tobulėti?

 Apie 60 proc. suaugusiųjų Lietuvoje teigia nenorintys mokytis. Penktadienį valstybės pažangos tarybos forume „Mokomės visą gyvenimą“ ekspertai ir politikai diskutuos, kaip skatinti žmonės tobulėti dėl savo ir valstybės gerovės. „Ryto garsai“ specialistų klaus – kodėl žmonės turėtų norėti mokytis ir kas skatina mus tobulėti.

Pasaulinės radijo dienos proga laidoje – LRT RADIJO žurnalistų ir kitų darbuotojų nuomonės, kuo radijas yra ypatingas.

Toliau domimės Ukrainos krize. Kokius sprendimus priėmė Europos Sąjungos Vadovų taryba? 

Modernizavus Kėdainių rajone esantį sėklų ruošimo fabriką, jo atstovai teigia, kad jau šį  pavasarį žemdirbiai galės nusipirkti geresnės kokybės grūdinių, ankštinių bei kitų kultūrų sėklų.

Komentaras. „Delfi“ apžvalgininkas Ramūnas Bogdanas.

Bepilotis orlaivis – taip vadinamas prietaisas, kuris, tiesa, ne visada primena lėktuvą, tačiau kelių paprastų nurodymų  pagalba gali apskrieti didelę teritoriją ir ją nufilmuoti. Apie bepiločius orlaivius ir jų naudojimo galimybes – „Naujienų žemėlapyje“.

Lietuvoje daugėja bibliotekų viešose vietose, parduotuvėse, kuriose žmonės gali palikti ir pasiimti knygų. Ar randate ir paliekate ten vertingos literatūros?

Svečiuose – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas aktorius Regimantas Adomaitis.

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Simonas Bendžius.

„Ryto garsai“ vasario 13 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...