captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: vietos bendruomenių nauda. Kodėl jų trūksta?

Vietos bendruomenės: jų svarba kiekvieno mūsų ir valstybės gyvenime – tokia tema diskutuos Atviro pažangos forumo dalyviai, kurie pastebi, kad stiprios, aktyvios, dalyvaujančios priimant sprendimus vietos bendruomenės šiandien vis dar tėra siekiamybė.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Ramūnas Grumbinas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Ramūnas Grumbinas.

Vietos bendruomenės: jų svarba kiekvieno mūsų ir valstybės gyvenime – tokia tema penktadienį diskutuos Atviro pažangos forumo dalyviai, kurie pastebi, kad stiprios, aktyvios, dalyvaujančios priimant sprendimus vietos bendruomenės šiandien vis dar tėra siekiamybė. Kodėl Lietuvoje ne tik kad nebendraujame, nekuriame bendrų iniciatyvų su šalia gyvenančiais, bet jų dažnai ir nepažįstame? Ko netenkame dėl savotiško abuojumo ir ką bendruomeniškumas duoda? Ko galima pasimokyti iš aktyvių bendruomenių? Pokalbis su Arimantu Račkausku, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos atstovu, Guoda Burokiene, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininke, Rimantu Micka, Balsių bendruomenės vadovu, Arūnu Poviliūnu, Vilniaus universiteto Sociologijos katedros vedėju ir kolega Prahoje Andriumi Kunčina.

Kodėl oficialiose suvestinėse nusikaltimų yra mažiau, nei patiria gyventojai? Pašnekovai – MRU Teisės ir kriminologijos katedros docentas Alfredas Kiškis ir Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Ką galima sužinoti ir patirti „Tyrėjų naktyje“?

Penktadienio laidos svečias – mikologas Jonas Kasparavičius.

Taip pat laidoje „Naujienų žemėlapis“, laikraščių apžvalga, verslo naujienos, orų prognozė ir žinios.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai” rugsėjo 28 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...