captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: debiutuojantys jaunieji atlikėjai

„Dovana meilei“ – taip pavadino savo pirmąjį klasikinės muzikos koncertą keturių jaunų, bet sparčiai kylančių muzikų kompanija – sopranai Ieva Juozapaitytė ir Justina Kazėnaitė, tenoras Edgaras Davidovičius ir pianistas bei koncertmeisteris Vaidrius Smilinskas.

„Dovana meilei“ – taip pavadino savo pirmąjį klasikinės muzikos koncertą keturių jaunų, bet sparčiai kylančių muzikų kompanija – sopranai Ieva Juozapaitytė ir Justina Kazėnaitė, tenoras Edgaras Davidovičius ir pianistas bei koncertmeisteris Vaidrius Smilinskas. Apie meilę ir įsipareigojimą muzikai pokalbis su jaunais ir talentingais.

„Aš pažiūrėjau – sėdi menininkai užsidarę tuose „sklepukuose“ – savo studijose, tai kodėl nesurinkti jų kasmet Nidoje ar Juodkrantėje  ir vienam iš kito nepasimokyti. Mano ir kredo buvo toks: ką tu gero padarei kitam? Pasidalinkim. Aš niekada negalvojau, kad kada nors tapysiu kartu su Antanavičium arba Stasiulevičium. Jie buvo mūsų mokytojai. Ar kad su Šalteniu mes Nidoje nuogas moteris tapysim. Reikia būti atviram ir kiekvieną dieną mokytis“, –  pasakoja savo organizuotų tapybos plenerų 20-mečiui „Juozas ART“ galerijoje parodą atidaręs dailininkas Saulius Kruopis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – du daug dėmesio Berlyno kino festivalio pradžioje sulaukę filmai: vokiečių režisieriaus „Dykumos karalienė“ ir iraniečio kino menininko „Taksi".

„Dovana meilei“ – taip pavadino savo pirmąjį klasikinės muzikos koncertą keturių jaunų, bet sparčiai kylančių muzikų kompanija – sopranai Ieva Juozapaitytė ir Justina Kazėnaitė, tenoras Edgaras Davidovičius ir pianistas ir koncertmeisteris Vaidrius Smilinskas. Apie pirmųjų viešų pasirodymų reikšmę muzikų karjeroje, studijų ir koncertų derinimą, meilę muzikai, tobulėjimą ir ateities perspektyvas su jaunais ir talentingais muzikais pokalbis studijoje.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ vasario 12 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...