captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kad šventės neapkartintų nemalonumai

Šeštadienį Dusetose kaukšės ristūnų kanopos – čia vyks tradicinės žirgų lenktynės „Sartai 2015“, kuriose varžysis 71 vadeliotojas ir žirgai iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Kol sportininkai aiškinsis, kas greičiausias ant ledo, žiūrovai galės išbandyti kitas pramogas.
sartulenktynes.lt nuotr.
sartulenktynes.lt nuotr.

Šeštadienį Dusetose kaukšės ristūnų kanopos – čia vyks tradicinės žirgų lenktynės „Sartai 2015“, kuriose varžysis 71 vadeliotojas ir žirgai iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Kol sportininkai aiškinsis, kas greičiausias ant ledo, žiūrovai galės išbandyti kitas šventės pramogas. Nuo 1905 metų rengiamos ristūnų lenktynės sutraukia tūkstančius žiūrovų. Anksčiau jos vykdavo ant Sartų ežero ledo, tačiau dėl šiltų žiemų prieš dešimt metų lenktynes teko perkelti į Dusetų hipodromą. Daugiau apie tai – lenktynių organizatorius Darius Jonušis ir Zarasų policijos atstovas.

Dauguma mūsų mano, kad jeigu viską laikysime šaldytuve, maistas nesuges, tačiau tai netiesa. Žinodami, kokiems maisto produktams šaltis padeda ilgiau išlaikyti šviežumą, o kokiems atvirkščiai – kenkia, galėsite būti tikri, kad viską, ką nusiperkame, valgome pačios geriausios kokybės. Pataria Kulinarijos paveldo fondo vadovė Birutė Imbrasienė.

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių skelbimai.

„Ryto garsai“ – vasario 7 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...