captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: sąnarių skausmus padėti malšinti gali ir liaudiškos priemonės

Tulžis, pienės, asiūkliai, kopūsto ir varnalėšos lapas… tai tik keletas priemonių iš pagalbos sąnariams sąrašo. „Priemonės nėra sudėtingos, tik reikia skirti laiko. Tačiau kai sąnarius maudžia ilgai, gyvenimo kokybė blogėja – kodėl gi neskirti laiko pagalbos priemonėms pasigaminti”,– taip sako žolininkė Nijolė Degutienė.

Tulžis, pienės, asiūkliai, kopūsto ir varnalėšos lapas… tai tik keletas priemonių iš pagalbos sąnariams sąrašo. „Priemonės nėra sudėtingos, tik reikia skirti laiko. Tačiau kai sąnarius maudžia ilgai, gyvenimo kokybė blogėja – kodėl gi neskirti laiko pagalbos priemonėms pasigaminti”,– taip sako žolininkė Nijolė Degutienė

Krosnyse kūrenamos malkos gali būti papildomos jonizuojančios spinduliuotės šaltinis. Tiesa, ypač retai ši spinduliuotė yra padidėjusi, tačiau apie tai žinoti vertėtų. Kokia jonizuojanti spinduliuotė yra galima, reikia mums dėl to nerimauti ar ne – apie tai laidoje paaiškins Radiacinės saugos centro Ekspertizės ir apšvitos stebėsenos departamento direktorius Julius Žiliukas.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį, vasario 7 d., 11.05 val., kartojama vasario 12 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...