captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: diena kaime su ūkininku Zigmu Ričkumi

Šios savaitės laidose apie darbus ir rūpesčius kaime pasakojantis ūkininkas Zigmas Ričkus teigia, kad paskutinės rugsėjo dienos labai palankios darbams laukuose baigti. Koks ketvirtadienis buvo ūkininkui, koks savaitgalis bus Pelutavos kaime?  
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Šios savaitės laidose apie darbus ir rūpesčius kaime pasakojantis ūkininkas Zigmas Ričkus teigia, kad paskutinės rugsėjo dienos labai palankios darbams laukuose baigti. Gražios, rudeniškai šiltos dienos leidžia nuimti vėlyvųjų daržovių derlių, pasitvarkyti apie namus, pagalvoti ir apie laisvalaikį. Koks ketvirtadienis buvo ūkininkui, koks savaitgalis bus Pelutavos kaime?

Panevėžio rajono Algirdiškio parodų centre tradicinė veislinių gyvūnų paroda šiemet rengiama rugsėjo 28–29 dienomis. Respublikinėje parodoje dalyvaus 19 gyvūnus auginančių ir veisiančių asociacijų. Įrengtoje ekspozicijoje bus pristatomi įvairūs pašarai, fermų įranga bei gyvulininkystės ūkiuose naudojama technika. Renginys turėtų būti įdomus visiems parodos lankytojams.

Sakoma, kad spalis – labiausiai tinkamas mėnuo naujiems vaismedžiams ar vaiskrūmiams sodinti, pasirūpinti dekoratyviniais augalais sode ar kieme, parke ar sodybose. Rudeninėse mugėse gausu įvairiausių sodinukų, netrūksta ir pirkėjų. Labiau patyrę sodininkai pastebi, kad vaismedžių pirkėjai gana dažnai klysta susigundydami naujoviškomis, pietų kraštuose puikiai derančiomis, bet Lietuvos klimatui neatspariomis veislėmis. Joniškio rajono sodininkas Rimantas Stankūnas sako, kad tai nesąžiningų verslininkų ir tylinčių vietinių mokslininkų kaltė. Kartais, anot sodininko, į neviltį varo ir pačių pirkėjų naivumas.

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį rugsėjo 28 d., 06.03 val. per LRT RADIJĄ

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close