captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: bankų paslaugos galėtų pigti

Bankų paslaugos galėtų pigti, jei žmonės daugiau naudotųsi elektroninėmis paslaugomis, t.y. už paslaugas dažniau mokėtų mokėjimo kortelėmis, o ne grynaisiais pinigais. Ir daugiau užsakytų tiesioginio debeto paslaugų. Tokias išvadas pateikė Lietuvos bankas.
Kęstučio Vanago (BFL) nuotr.
Kęstučio Vanago (BFL) nuotr.

Bankų paslaugos galėtų pigti, jei žmonės daugiau naudotųsi elektroninėmis paslaugomis, t.y.  už paslaugas dažniau mokėtų mokėjimo kortelėmis, o ne grynaisiais pinigais. Ir daugiau užsakytų tiesioginio debeto paslaugų. Tokias išvadas pateikė Lietuvos bankas, ištyręs devynių komercinių bankų įkainius bei jų pagrįstumą. Pokalbis su Lietuvos banko Ekonomikos ir finansinio stabilumo tarnybos Finansinio stabilumo departamento direktoriumi Gediminu Šimkumi.

Paskutinė rugsėjo savaitė visame pasaulyje skiriama akių ligos – amžinės geltonosios dėmės degeneracijos prevencijai. Pokalbis su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų gydytoja oftalmologe dr. Jūrate Balčiūniene ir Amžinės geltonosios dėmės degeneracijos pacientų draugijos prezidente Dalia Marija Žižliauskiene.

Šį ketvirtadienį minimos Pasaulinės turizmo dienos tema – darnus turizmas, tvari energija. Pokalbis su Baltijos aplinkos forumo atstove Vaida Pilibaityte ir Lietuvos šviesuolio titulą pelniusiu keliautoju Algimantu Jucevičiumi.

Taip pat laidoje – apie kitą savaitę Lietuvoje savo veiklą pradedančią biokuro biržą, verslo naujienos iš Didžiosios Britanijos, spaudos apžvalgos, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir  Artūras Matusas.     

„Ryto garsai“ – rugsėjo 27 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...