captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: prisiminimuose – „Erškėčių paukščių“ autorė

Praėjusią savaitę pasaulis neteko australės rašytojos  Colleen McCullough, kurios romanas „Erškėčių paukščiai“ savo laiku buvo kultinė knyga. Kitas tema: kaip saugotis kenksmingų medžiagų kosmetikoje ir kitur neperlenkiant lazdos?
Colleen McCullough. Autobiografinės knygos „Atsiminimai be nuobodybių“ viršelio fragmentas. Leidykla „Tyto Alba“.
Colleen McCullough. Autobiografinės knygos „Atsiminimai be nuobodybių“ viršelio fragmentas. Leidykla „Tyto Alba“.

Praėjusią savaitę pasaulis neteko australės rašytojos Colleen McCullough, kurios romanas „Erškėčių paukščiai“ savo laiku Lietuvoje buvo kultinė knyga. Literatūrologas Virginijus Gasiliūnas mūsų laidai padovanojo archyvinį interviu su garsia autore – 2005 m. C. McCullough  viešėjo Vilniaus knygų mugėje ir atsakė į leidyklos „Tyto Alba“ vadovės Lolitos Varanavičienės klausimus. Pokalbio ištraukos ir prisiminimai – pirmoje laidos dalyje.

Minint Pasaulinę kovos su vėžiu dieną, organizacijaBaltijos aplinkos forumas“ ragino aptarti ne tik šiuolaikinės medicinos galimybes diagnozuoti ir gydyti onkologines ligas. Aplinkosaugininkai vis kalba apie mūsų vartojamų produktų ryšį su vėžiniais susirgimais. Dėl ko labiausiai perspėjamos moterys ir kaip vengiant kenksmingų medžiagų nepamesti galvos – pokalbis su organizacijos Baltijos aplinkos forumas“ cheminių medžiagų eksperte Laura Stanče.

„Mes, moterys“ – vasario 6 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.05 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...