captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kokių studijų trokšta dabartiniai abiturientai?

„Paroda, kurios šūkis – „Išeini su atsakymu“, vyks jau 13-ąjį kartą. Per tiek metų universitetai, aukštosios mokyklos, kolegijos iš visos Lietuvos stiebėsi ir augo, kasmet kūrė vis patrauklesnius stendus, suvokė, kad vien dalinti lankstinukus ir pasikabinti ryškią iškabą neužtenka.“
Emilės Vaitkūnaitės nuotr.
Emilės Vaitkūnaitės nuotr.

„Paroda, kurios šūkis – „Išeini su atsakymu“, vyks jau 13-ąjį kartą. Per tiek metų universitetai, aukštosios mokyklos, kolegijos iš visos Lietuvos stiebėsi ir augo, kasmet kūrė vis patrauklesnius stendus, suvokė, kad vien dalinti lankstinukus ir pasikabinti ryškią iškabą neužtenka. Todėl paroda „Studijos 2015“ tampa įspūdinga meno ir technologijų miksų erdve“, – sako parodos projekto vadovė Gabija Zymonaitė.

„Knygų labai nedaug padariau, nes labai ilgai piešdavau. Turiu tokią vidinę nuostatą – aš niekur neskubu, tiesiog esu, man būti įdomu“, – sako knygų iliustracijų, lakštinės grafikos, sienų tapybos kūrėja Birutė Žilytė, pristatanti savo kūrybos albumą „Paslaptingas būties švytėjimas“.

 Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Išaiškėjo šioks toks paradoksas – už kalbą, jos tradicijas ir tradicines moterų pavardes mūru stojo daugiausia vyrai. Vieniems – tai tradicijų kaita, kitiems pavardės parodė, kad moterys darosi savarankiškos“, – sako knygos „Ką manote apie nepriesagines moterų pavardes“ autorė Rita Miliūnaitė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie nepriesagines moterų pavardes.

„Paroda, kurios šūkis – „Išeini su atsakymu“, vyks jau 13-ąjį kartą. Per tiek metų universitetai, aukštosios mokyklos, kolegijos iš visos Lietuvos stiebėsi ir augo, kasmet kūrė vis patrauklesnius stendus, suvokė, kad vien dalinti lankstinukus ir pasikabinti ryškią iškabą neužtenka. Todėl paroda „Studijos 2015“ tampa įspūdinga meno ir technologijų miksų erdve“, – sako parodos projekto vadovė Gabija Zymonaitė. Ko trokšta dabartiniai abiturientai? Ką jie dažniau renkasi – studijas Lietuvoje ar užsienyje? Ir kodėl vis labiau populiarėja profesinio mokymo centrai? Apie tai – pokalbis su parodos organizatorėmis Gabija Zymonaite ir Jolanta Masiuliene, Lietuvos studentų sąjungos prezidentu Pauliumi Baltoku ir Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktoriumi Sauliumi Zybartu.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ vasario 4 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...