captcha

Jūsų klausimas priimtas

„60 minučių“: ką turi daryti Lietuvos institucijos dėl Norvegijoje paimamų lietuvių šeimų vaikų?

Lietuvos užsienio reikalų ministerija pirmadienį ryte gavo informaciją, kad Lietuvos nepilnametį pilietį G. B. Švedijos institucijos jau sausio 28 d. perdavė Norvegijos socialinėms tarnyboms.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija pirmadienį ryte gavo informaciją, kad Lietuvos nepilnametį pilietį G. B. Švedijos institucijos jau sausio 28 d. perdavė Norvegijos socialinėms tarnyboms. Lietuvos ambasada Norvegijoje žada dėti visas pastangas, kad bendradarbiaujant su Norvegijos institucijomis bei Lietuvos ir Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybomis, nepilnametis Lietuvos pilietis teisinėmis priemonėmis būtų grąžintas į Lietuvą.

Vilniuje šiandien pristatoma knygą „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“. Patarimai tiesiogiai – iš knygos autorių. 

Aplinkos ministerija nuo rytdienos Lietuvos miškuose savaitę skaičiuos vilkus ir lūšis.  Tuo metu jau vyksta ir kita „Stambiųjų plėšrūnų apskaita“. Joje gali dalyvauti visi norintys gyventojai. Kaip skaičiuoti ir kiek jau suskaičiuota plėšrių žvėrių?

Vedėjas Deividas Jursevičius.

„60 minučių“ vasario 2 d., pirmadienį, 17.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...