captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Čiurlionio“ ansamblis turi savo stilių, formą, savo individualybę. Jis nepanašus į jokį kitą ansamblį. Jis žino, ko siekia. Puoselėdamas lietuvišką dainą, muziką, šokį jis suteikia mums estetinį pasigėrėjimą. Teikdamas mums pramogą, kartu giliai paliečia ir mūsų lietuviškąjį „aš“.
„Čiurlionio“ tautinio meno ansambls Klivlende 1954 m.
„Čiurlionio“ tautinio meno ansambls Klivlende 1954 m.

„Čiurlionio“ ansamblis turi savo stilių, formą, savo individualybę. Jis nepanašus į jokį kitą ansamblį. Jis žino, ko siekia. Puoselėdamas lietuvišką dainą, muziką, šokį jis suteikia mums estetinį pasigėrėjimą. Teikdamas mums pramogą, kartu giliai paliečia ir mūsų lietuviškąjį „aš“, – rašė žinomas išeivijos meno veikėjas Vytautas Alantas. Apie prieš 75-erius metus įkurtą „Čiurlionio“ tautinio meno ansamblį – pirmadienio viktorinoje.

„Stažuotės svarbios abiem pusėm – ir stažuotojui, ir jį priimančiai mokyklai. Kitoje mokykloje tarp mokytojų vyksta žinių, gebėjimų ir drąsių idėjų apyvarta“, – teigia Vilma Venta Jankūnienė, stažuotes įgyvendinančio projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ vadovė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kodėl fantastika? Atidaviau duoklę žanrui, kurį pati nepaprastai mėgstu ir galiu rašyti apie pasaulį tokį, kokio norėčiau“, – sako nuotykių knygos „Titnago plunksna“ („Nieko rimto“), pretenduojančios tapti Metų paauglių knyga, autorė Neringa Vaitkutė.

„Čiurlionio“ ansamblis turi savo stilių, formą, savo individualybę. Jis nepanašus į jokį kitą ansamblį. Jis žino, ko siekia. Puoselėdamas lietuvišką dainą, muziką, šokį jis suteikia mums estetinį pasigėrėjimą. Teikdamas mums pramogą, kartu giliai paliečia ir mūsų lietuviškąjį „aš“. Jo kūrybinis lobis, supiltas į lietuvišką aruodą, yra didžiulis ir nebeišbraukiamas iš mūsų kultūros istorijos puslapių”, – rašė žinomas išeivijos meno veikėjas Vytautas Alantas. Apie prieš 75-erius metus įkurtą „Čiurlionio“ tautinio meno ansamblį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 2 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...