captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Kaunas Serafimo Slobodskojaus gyvenime

Talentas gali tapti angelu sargu, kuris padeda išgyventi net tada, kai išgyventi, regis, neįmanoma. Tokia likimo dovana teko rusų dailininkui Serafimui Slobodskojui, kuris patekęs į vokiečių nelaisvę, gyveno ir Antrojo pasaulinio karo pabaigos sulaukė Kaune.
Rusų Stačiatikių Bažnyčios užsienyje kunigas<br> dailininkas<br> ikonų tapytojas Serafimas Slobodskojus.
Rusų Stačiatikių Bažnyčios užsienyje kunigas
dailininkas
ikonų tapytojas Serafimas Slobodskojus.

Talentas gali tapti angelu sargu, kuris padeda išgyventi net tada, kai išgyventi, regis, neįmanoma. Jis suteikia vilties, ištraukia iš pragaro ir prikelia naujam gyvenimui. Tokia likimo dovana teko rusų dailininkui Serafimui Slobodskojui, kuris patekęs į vokiečių nelaisvę, gyveno ir Antrojo pasaulinio karo pabaigos sulaukė Kaune. S. Slobodskojus (1912–1971) – Rusų Stačiatikių Bažnyčios užsienyje kunigas, dailininkas, ikonų tapytojas, gyveno ir mirė JAV.

Šį kartą dėmesį skirsime kelionėms ir fotografijai, kurios laidos svečių gyvenimuose užima ypatingą vietą. Aistringa keliautoja Malgorzata Mozyro dalinsis savo kelionių įspūdžiais bei įgyta jų metu patirtimi, o štai neseniai iš Lenkijos į Lietuvą atvykęs Bartosz Fratczak papasakos apie savo aistrą fotografijai, kuri tapo ir jo pragyvenimo šaltiniu.

„Santara“ – sausio 30 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close