captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: architektas Audrius Ambrasas

„Kartais architektai turi būti diktatoriai ir daryti tai, ką jiems kužda nuojauta bei patirtis. Prieštarauti viešajai nuomonei, nes kartais visuomenė nežino, ko jai reikia. Geriausiai visuomenė lavinama pavykusiais architektūriniais sumanymais.“
Architektas Audrius Ambrasas.
Architektas Audrius Ambrasas.

„Kartais architektai turi būti diktatoriai ir daryti tai, ką jiems kužda nuojauta bei patirtis. Prieštarauti viešajai nuomonei, nes kartais visuomenė nežino, ko jai reikia. Geriausiai visuomenė lavinama pavykusiais architektūriniais sumanymais, tad architektai turi dėti visas pastangas, kad tokių sprendimų būtų daugiau“, – sako architektas Audrius Ambrasas.

„Kviesdama rusų etnomuzikologą Valerijų Gavriliną į dramos teatro teritoriją, aš vis dėlto žaidžiu pagal šio kūrėjo taisykles – priimu jo muzikos emocionalumą. Šis spektaklis – tai mano vidinis meninis kompromisas su Gavrilinu. „Rusiškas sąsiuvinis“ – tai istorija apie ilgesį, meilę, galimybės mylėti nebuvimą, apie išsiskyrimą“, – teigia režisierė Olga Lapina, pristatanti naujausią savo spektaklį Lietuvos rusų dramos teatro scenoje.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie Berlyne atgimstantį muzikinį teatrą – ir būtent operetę.

„Kartais architektai turi būti diktatoriai ir daryti tai, ką jiems kužda nuojauta bei patirtis. Prieštarauti viešajai nuomonei, nes kartais visuomenė nežino, ko jai reikia. Geriausiai visuomenė lavinama pavykusiais architektūriniais sumanymais, tad architektai turi dėti visas pastangas, kad tokių sprendimų būtų daugiau“, – sako architektas Audrius Ambrasas, kurio architektų biuras yra realizavęs menų inkubatoriaus „Rupert“, verslo centro „Baltic Hearts“, bankų, privačių namų projektus. Architektas 2014 m. pabaigoje įvertintas Šv. Kristoforo statulėle už šiuolaikinę Vilniaus architektūrą. Pokalbis studijoje apie šiuolaikinę Vilniaus ir ne tik architektūrą, kiek modernūs pastatai turi draugauti su paveldu ir koks yra tobulo pastato receptas.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ sausio 29 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...