captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: Meteliai

Lazdijų rajone, Metelių kaime, įsikūrė Metelių regioninio parko direkcija ir lankytojų centras. Čia mylintys gamtą Lietuvos gyventojai ir svečiai laukiami bet kuriuo metų laiku.
Metelių lankytojų centras.
Metelių lankytojų centras.

Lazdijų rajone, Metelių kaime, įsikūrė Metelių regioninio parko direkcija ir lankytojų centras. Čia mylintys gamtą Lietuvos gyventojai ir svečiai laukiami bet kuriuo metų laiku. Jotvingių žemė pasitinka žuvingais Dusios, Metelių ir Obelijos ežerais, bekočiais ąžuolais, baliniais vėžliais ir kitomis gamtinėmis vertybėmis, kurių parke yra daugiau, negu kultūrinių.

Keliautojai po Lietuvą kviečiami aplankyti katalikų šventovę pietiniame Dusios ežero krante, netoli Sutrės upelio, priklausančią Lazdijų dekanato Metelių parapijai. Tai – Kryžių koplyčia, dar vadinama – Dzūkų šventovė. Stovi ji ant kalno. Papėdėje prie suneštų kryžių galima atsigerti švento vandens iš šulinio. Sako, turi gydomųjų savybių.

Po Metelių regioninį parką vedžioja ir pasakoja Metelių lankytojų centro administratorė Elena Amšiejienė ir Veisiejų regioninio parko vyr. ekologė Irma Maciulevičienė.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, sausio 31 d., 15.03 val. ir pirmadienį, vasario 2 d., 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...