captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokią kainą Lietuva moka už alkoholio vartojimą?

Valstybė turi mokėti už išlaikymą kalinių, kurie nusikaltimą padarė išgėrę, o tokių didžioji dauguma. Taip pat išlaikyti vaikus, kurie tėvų buvo palikti dėl problemų, susijusių su alkoholiu. Ligų pašalpos, nedarbas, ankstyvos mirtys ir kitos alkoholio pasekmės, už kurias tenka mokėti valstybei ir mums patiems.

Valstybė turi mokėti už išlaikymą kalinių, kurie nusikaltimą padarė išgėrę, o tokių didžioji dauguma. Taip pat išlaikyti vaikus, kurie tėvų buvo palikti dėl problemų, susijusių su alkoholiu. Ligų pašalpos, nedarbas, ankstyvos mirtys ir kitos alkoholio pasekmės, už kurias tenka mokėti valstybei ir mums patiems. Tikslią kainą, kurią Lietuvai reikia mokėti už alkoholio sukeltą žalą, savo daktaro disertacijos darbe „Alkoholio vartojimo socialinė ir ekonominė žala Lietuvoje“ įvardija Mindaugas Štelemėkas.

„Swedbank“ pristato ekonomikos apžvalgą, kurioje dėmesys euro zonos ateičiai po ECB sprendimų ir rinkimų Graikijoje.

Interviu su Gruzijoje viešinčiu Premjeru Algirdu Butkevičiumi.

Savaitės komentaro autorius ˜– apžvalgininkas Virginijus Savukynas.

Prieš 70 metų buvo išlaisvinta Aušvico (Osvencimo) koncentracijos stovykla, kurioje naciai 1942–1945 m. sunaikino daugiau kaip pusantro milijono žmonių, daugiausia žydų.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Kaip visuomeniniai pastatai apsaugomi nuo sprogimų, karo ar gamtos stichijos pavojų dabar ir kokių  priemonių imtis ateityje? Tokia tema pasitarimą inicijuoja Aplinkos ministerija. O mes laidoje kalbėsime apie tai, ką žinome apie apsisaugojimo galimybes tam tikromis aplinkybėmis darbe ir ką daryti, kur bėgti, jei pavojus ištiktų esant namie?

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.   

„Ryto garsai“ sausio 27 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...