captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: vienas jauniausių ir perspektyviausių Lietuvos dirigentų Martynas Stakionis

„Stovėdamas prie dirigento pulto jaučiuosi puikiai – savo vietoje ir dirbantis savo darbą. O muzika kiekvienam atlikėjui kelia skirtingas ir naujas užduotis, tad nuolat yra kur tobulėti. Nuostabu, kai randi profesiją ir terpę, kurioje gali atskleisti save bei dalintis patirtimi su kitais menininkais.
Vienas jauniausių ir perspektyviausių Lietuvos dirigentų Martynas Stakionis.
Vienas jauniausių ir perspektyviausių Lietuvos dirigentų Martynas Stakionis.

„Stovėdamas prie dirigento pulto jaučiuosi puikiai – savo vietoje ir dirbantis savo darbą. O muzika kiekvienam atlikėjui kelia skirtingas ir naujas užduotis, tad nuolat yra kur tobulėti. Nuostabu, kai randi profesiją ir terpę, kurioje gali atskleisti save bei dalintis patirtimi su kitais menininkais. Supratau, kad dirigento darbas – labai įvairiapusiškas, gilus“, – sako dar M. K. Čiurlionio menų mokykloje besimokantis vienas jauniausių ir perspektyviausių Lietuvos dirigentų Martynas Stakionis.

„Mažos šalies kinas turi savų privalumų ir savų trūkumų. Taip, galime skirti kur kas mažiau lėšų filmų kūrimui, tačiau, jeigu yra panašios kokybės mažos ir didelės valstybės filmai, gali būti, kad lengviau į tarptautinį festivalį pateks pirmasis“, – kino pasaulio subtilybes aiškina „Kino ruporu“ už kino sklaidą įvertinta prodiuserė Marija Razgutė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kalėjimų kultūra veikia ne tik kalinčiuosius, bet visą kultūrą plačiąja prasme, mūsų aplinką. Ir tai rodo galios sistemos, vado, vadinamojo „viercho“, kultas, patyčios, didžiulė agresija mūsų visuomenėje“, – komentare su rubrika „Požiūris“  pastebi kultūros istorikė Violeta Davoliūtė.

„Stovėdamas prie dirigento pulto jaučiuosi puikiai – savo vietoje ir dirbantis savo darbą. O muzika kiekvienam atlikėjui kelia skirtingas ir naujas užduotis, tad nuolat yra kur tobulėti. Nuostabu, kai randi profesiją ir terpę, kurioje gali atskleisti save bei dalintis patirtimi su kitais menininkais. Supratau, kad dirigento darbas – labai įvairiapusiškas, gilus“, – sako dar M. K. Čiurlionio menų mokykloje besimokantis vienas jauniausių ir perspektyviausių Lietuvos dirigentų Martynas Stakionis. Apie profesijos pasirinkimą, patirtus iššūkius ir pirmuosius laimėjimus pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ sausio 27 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close