captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmonės ir idėjos“: gyvenimas per trumpas domėtis rinka

Kultūrinį-filosofinį žurnalą „Rigas Laiks", leidžiamą jau 20 metų, Latvijoje skaito ne tik inteligentija ir filosofijos studentai, bet ir verslininkai, politikai. Kaip pavyksta leisti tokį žurnalą Latvijoje, kur skaitytojų dar mažiau, nei Lietuvoje, vadinasi, ir išlikti kultūrinei spaudai turėtų būti dar sunkiau?  
Žurnalo leidėjas ir redaktorius filsofoas Uldis Tironas.
Žurnalo leidėjas ir redaktorius filsofoas Uldis Tironas.

Kultūrinį-filosofinį žurnalą „Rigas Laiks", leidžiamą jau 20 metų, Latvijoje skaito ne tik inteligentija ir filosofijos studentai, bet ir verslininkai, politikai. Žurnalo puslapiuose – pokalbiai su įdomiais mąstytojais, garsiais pasaulio filosofais. Kaip pavyksta leisti tokį žurnalą Latvijoje, kur skaitytojų dar mažiau, nei Lietuvoje, vadinasi, ir išlikti kultūrinei spaudai turėtų būti dar sunkiau?

Žurnalo leidėjas ir redaktorius filsofoas Uldis Tironas turi atsakymą – reikia pamiršti kalbas apie rinką, apie tai, „ko skaitytojai norėtų", ir daryti tai, kas patinka ir įdomu patiems, tada atsiras ir lėšų, ir skaitytojų. Šiais metais ir rusų kalba pradėtas leisti žurnalas pasiekė Lietuvą. Koks galėtų būti šios kultūrinės-filosofinės injekcijos poveikis Lietuvos žiniasklaidai ir skaitytojams?

Ved. Audra Čepkauskaitė.

„Žmonės ir idėjos“ – rugsėjo 26 d., trečiadienį, 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama rugsėjo 27 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir 22.10 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/143506799034353
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...