captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto rasa krito“: kuo gyvena etnomuzikologai

Laida kviečia į pokalbį su vienos srities, vieno išsilavinimo žmonėmis – visi jie baigė etnomuzikologijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir dabar savo gyvenimą vienaip ar kitaip yra susieję su muzikine mūsų tautos tradicija ar kita etninės kultūros sritimi.
Laidos vedėja Vida Šatkauskienė.
Laidos vedėja Vida Šatkauskienė.

Laida kviečia į pokalbį su vienos srities, vieno išsilavinimo žmonėmis – visi jie baigė etnomuzikologijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir dabar savo gyvenimą vienaip ar kitaip yra susieję su muzikine mūsų tautos tradicija ar kita etninės kultūros sritimi. Ši laida tęsia  Etnomuzikologijos katedros įkūrimo 25-mečio paminėjimą, prisiliečia ir prie 2015-ųjų paskelbimo Etnografinių regionų metais.

Trumpa penketo katedros absolventų apklausa, labiausiai ieškojo atsakymo, kodėl juos patraukė šios studijos, kaip jie atėjo prie pačios etninės kultūros ir kaip studijų turinį ir patirtį jie įdiegia į savo gyvenimą. Ape savo patirtį pasakoja Loreta Sungailienė, Vaida Naruševičiūtė, Lijana Šarkaitė-Vilums, Solveiga Zvicevičienė ir Gvidas Vilys.

Vedėja Vida Šatkauskienė.

„Ryto rasa krito“ – sausio 25 d., sekmadienį, 09.03 val., kartojama sausio 29 d. 12.10 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...