captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: etiketės sunkiai įskaitomos

Naujausias ES reglamentas numato, kad informacija maisto produktų ženklinimo etiketėse turi būti pateikta didesnėmis raidėmis ir aiškiai nurodyti alergenai.
Vytauto Liaudansko nuotr.
Vytauto Liaudansko nuotr.

Vartotojų teisių specialistai pastebi, kad įsigaliojus naujai maisto produktų ženklinimo tvarkai, dažniausiai pasitaikantis pažeidimas – sunkiai įskaitomos etiketės. Naujausias ES reglamentas numato, kad informacija maisto produktų ženklinimo etiketėse turi būti pateikta didesnėmis raidėmis ir aiškiai nurodyti alergenai.

Vilniaus Santariškių klinikose atidaromas pirmasis Rytų Europoje Pozitronų emisijos tomografijos kompleksas – naujausi įrenginiai, skirti vėžio, širdies ir kraujagyslių bei smegenų ligų diagnostikai. Teigiama, kad tyrimai dabar bus atliekami tiksliau ir greičiau.

Pasauliniame ekonomikos forume Davose kalbama apie mokslą ir technologijas, kaip sutramdyti Ebolos virusą, užtikrinti politinį stabilumą ir ekonominį augimą Europoje. Diskusijoje dalyvavusi Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasaulio lyderiams teigė, kad Lietuva yra geras pavyzdys, kaip stiprinti energetinę nepriklausomybę nuo monopolinio tiekėjo.

Ekspertai šiandien pristato nacionalinės rinkiminės studijos rezultatus „Kaip renkasi rinkėjai?“ Tyrime aiškintasi, ar įmanoma prognozuoti Lietuvos rinkėjus, kokia jų logika, kaip lemia kandidatų rinkimų kampanijos žmonių apsisprendimą, taip pat, kaip skiriasi rinkėjų balsai savivaldos ir Seimo rinkimuose.

 Kas lemia jūsų pasirinkimą rinkimuose?  Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Rusija ir Ukraina susitarė atitraukti sunkiąją ginkluotę Rytų Ukrainoje. Rusijos, Ukrainos, Vokietijos ir Prancūzijos URM  pareiškime kviečiama užbaigti karo veiksmus ir sunkiąją artileriją atitraukti 15 kilometrų nuo demarkacinės linijos.

Laukiama Europos centrinio banko sprendimo dėl euro zonos ekonomikos skatinimo plano.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ sausio 22 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...