captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas taps naujuoju Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriu?

Trečiadienį turėtų paaiškėti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris. Apie tai bus paskelbta Kaune rengiamame Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje.

Trečiadienį turėtų paaiškėti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris. Apie tai bus paskelbta Kaune rengiamame Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje. Nors oficialių kandidatų keturi – Kęstutis Kemzūra, Rimas Kurtinaitis, Tomas Pačėsas ir Jonas Kazlauskas, tačiau būtent bronzą su šalies komanda Sidnėjaus olimpiadoje laimėjęs Jonas Kazlauskas, žiniasklaidoje įvardijamas kaip aiškus favoritas, galintis vėl treniruoti nacionalinę ekipą.

Artėjant Seimo rinkimams, svarstoma, kiek žmonių ateis balsuoti. Mažėjantis rinkėjų aktyvumas verčia svarstyti apie galimybes, kurios padidintų rinkėjų aktyvumą. Viena iš idėjų – balsavimas internetu. Idėjos skeptikai sako, kad balsavimas internetu pažeidžia pagrindinį rinkimų principą – slaptumą. Apie balsavimo internetu perspektyvas Lietuvoje pasakojimą parengė Rūta Kupetytė. Kalbinsime ir VRK vadovą Zenoną Vaigauską.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: 1967 m. parengtas pokalbis su dirigentu Vytautu Marijošiumi apie Jurgio Karnavičiaus operos „Gražina“ pastatymą Čikagos lietuvių operos scenoje. „Gražinos" pastatymas, sutapęs su Čikagos lietuvių operos dešimtmečiu, praėjo lyg tikra tautinė šventė.

Taip pat laidoje – Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga, Muziejų metams skirta viktorina, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 26 d. trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...