captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: kaip užkirsti kelią vaikų seksualiniam išnaudojimui?

Švėkšnos specialiojo ugdymo centre galimai vienos nepilnametės moksleivės vertė kitas moksleives užsiimti prostitucija. Prezidentūroje dėl to buvo surengtas pasitarimas. Įstaigą perima Švietimo ir mokslo ministerija, bus svarstoma, ar nereikia jos likviduoti.

Švėkšnos specialiojo ugdymo centre galimai vienos nepilnametės moksleivės vertė kitas moksleives užsiimti prostitucija. Prezidentūroje dėl to buvo surengtas pasitarimas. Įstaigą perima Švietimo ir mokslo ministerija, bus svarstoma, ar nereikia jos likviduoti. Prezidentė Dalia Grybauskaitė  tokius centrus kaip esantis Švėkšnoje pavadino valstybės gėda ir kritikavo institucijas, kad jos „stumdosi atsakomybę“ ir nesprendžia seniai žinomų problemų.

Laidoje dalyvauja Lietuvos Carito programos „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ vadovė Kristina Mišinienė, švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Odeta Tarvydienė, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, Mykolo Romerio universiteto profesorius Aurelijus Gutauskas.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – trečiadienį, sausio 21 d., 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...