captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: abu fabrikai baigė cukrinių runkelių perdirbimo sezoną

Prieš ketverius metus Lietuvoje iš buvusių keturių cukraus fabrikų liko du. Tai „Nordic Sugar Kėdainiai“, turintis 64 tūkst. tonų baltojo cukraus gamybos kvotą, ir „Arvi cukrus“ – 26 tūkst. tonų. Abu fabrikai, sėkmingai įvykdę gamybos kvotas, baigė cukrinių runkelių perdirbimo sezoną.

Prieš ketverius metus Lietuvoje iš buvusių keturių cukraus fabrikų liko du. Tai „Nordic Sugar Kėdainiai“, turintis 64 tūkst. tonų baltojo cukraus gamybos  kvotą, ir „Arvi cukrus“ – 26 tūkst. tonų. Abu fabrikai, sėkmingai įvykdę gamybos kvotas, sausio mėnesį baigė cukrinių runkelių perdirbimo sezoną. Tačiau jų ekonominė padėtis skirtinga.

Šią savaitę Berlyne šurmuliuojančioje 80-oje tarptautinėje maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės parodoje „Žalioji savaitė“, kuri yra vienas didžiausių žemės ūkio renginių ne tik Europoje, nes dalyvauja 68 šalių atstovai, vos ne kiekviename žingsnyje sutiksi ir politikų, ir paprastų kaimo bei miesto žmonių. Jie šnekasi, diskutuoja, aptaria kiekvienos šalies galimybes gaminti ir realizuoti įvairius žemės ūkio produktus. Ne išimtis ir lietuviai.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, sausio 21 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...