captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija: kokia Lietuvos kaip jūrinės valstybės ateitis?

Klaipėdos valstybiniam jūrų uostui 2014 metai buvo ypatingi. Uosto direkcija buvo apdovanota už bendruomeniškumą, pagerbta už įgyvendintas rekordinio dydžio investicijas. O kokios ateities perspektyvos? Ar Lietuvos kaip jūrinės valstybės ateitis priklauso tik nuo Klaipėdos uosto veiklos ir plėtros?

Klaipėdos valstybiniam jūrų uostui 2014 metai ypatingi. Sėkmingai įgyvendintas vienas svarbiausių šalies energetikos projektų  – suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas, uostas iš fiderinio tapo hubu, t.y. krovinių paskirstymo centru, kuriame konteineriai, birūs kroviniai, išskirstomi visam Baltijos jūros regionui, atidarytas moderniausias Baltijos šalyse keleivių ir krovinių terminalas. Uosto direkcija buvo įvertina ne viename konkurse – apdovanota už bendruomeniškumą, pagerbta už įgyvendintas rekordinio dydžio investicijas. O kokios ateities perspektyvos? Ar Lietuvos kaip jūrinės valstybės ateitis priklauso tik nuo Klaipėdos uosto veiklos ir plėtros?

Apie tai kalbėsimės su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniu direktoriumi Arvydu Vaitkumi.

Vedėjas Vytautas Kvietkauskas.

„LRT Aktualijų studija" – sausio 20 d., antradienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...