captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: prancūzų instituto direktorius Frédéric Bellido

„Siekiame sukurti kino šventę, kurioje lietuvių publika galėtų išsamiau susipažinti su iškilių prancūzų kino menininkų kūryba, nes kasdienėje, įprastoje kino sklaidoje prancūzų filmai demonstruojami itin retai.“
Prancūzų instituto direktorius Frédéric Bellido.
Prancūzų instituto direktorius Frédéric Bellido.

„Siekiame sukurti kino šventę, kurioje lietuvių publika galėtų išsamiau susipažinti su iškilių prancūzų kino menininkų kūryba, nes kasdienėje, įprastoje kino sklaidoje prancūzų filmai demonstruojami itin retai“, – pristatydamas jau dešimtą kartą vyksiantį kino festivalį „Žiemos ekranai“ sako Prancūzų instituto direktorius Frédéric Bellido.

„Esu architektas iš prigimties. Augau Žaliakalnyje ir eidamas į mokyklą visada stebėdavau namus. Net ir maršrutus rinkdavausi skirtingomis gatvėmis. Užaugau tarp tos architektūros ir supratau, kad noriu būti tik architektu ir niekuo kitu“, – sako Kauno architektas Algimantas Kančas, kurio darbai eksponuojami Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Regioninės kultūros fronte rinkodarinės ar kainodarinės priemonės neveikia. Čia yra vienintelis sėkmės kriterijus – turinio kokybė. Aš kategoriškai atmetu paviršutinišką ir arogantišką nuomonę apie totaliai nuskurdusią provinciją“, – apie regioninės kultūros ypatumus su rubrika „Požiūris“ menotyrininko Ernesto Parulskio komentaras „Menas kaip benzinas“.

„Siekiame sukurti kino šventę, kurioje lietuvių publika galėtų išsamiau susipažinti su iškilių prancūzų kino menininkų kūryba, nes kasdienėje, įprastoje kino sklaidoje prancūzų filmai demonstruojami itin retai“, – pristatydamas jau dešimtą kartą vyksiantį kino festivalį „Žiemos ekranai“ sako Prancūzų instituto direktorius Frédéric Bellido. Pokalbis apie renginį, kurio pagrindinė tema regards de femmes (liet. – moters žvilgsniu), esminius programos akcentus ir kino kūrėjų įtaką formuojant požiūrį į meną.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ sausio 20 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...