captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: leista gyventi Lietuvoje dviem Rusijos nusikaltėlių pasaulio atstovams

„Lietuvos rytas“ rašo, jog Lietuvą pamėgo Rusijos ir Gruzijos mafijos atstovai. Neseniai, kai naujuoju vidaus reikalų ministru jau buvo paskirtas Saulius Skvernelis, Migracijos departamentas priėmė sprendimą išduoti leidimą nuolat gyventi mūsų šalyje Rusijos piliečiams A. Jevlojevui ir O. Šamaninui.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ rašo, jog Lietuvą pamėgo Rusijos ir Gruzijos mafijos atstovai. Neseniai, kai naujuoju vidaus reikalų ministru jau buvo paskirtas Saulius Skvernelis, Migracijos departamentas priėmė sprendimą išduoti leidimą nuolat gyventi mūsų šalyje Rusijos piliečiams Achmedui Jevlojevui ir Olegui Šamaninui. Jie abu turi aukščiausią Rusijos nusikaltėlių pasaulio rangą – yra vadinamieji įteisinti vagys.

Vilniuje vyksta spaudos konferencija „Nuo Rugsėjo 11 iki Charlie Hebdo: kokią galią turi viešojoje erdvėje kuriami stereotipai?“. Tarptautinė ekspertų grupė tyrė, kaip žiniasklaidoje vaizduojamos pažeidžiamos grupės ir kaip tai atspindi visuomenės nuomonę jų atžvilgiu.

Kainų ir energetikos kontrolės komisija šiandien tvirtina prisijungimo prie šilumos tinklų taisykles, kurios leis nepriklausomiems šilumos gamintojams lengviau įsilieti į rinką. Tai atpigintų šilumą gyventojams. Kainų komisijos pirmininkė Diana Korsakaitė sako, kad naujosios taisyklės neleis didiesiems šilumos rinkos dalyviams piktnaudžiauti turima įtaka.

Kokias sąskaitas gavote už  šildymą? Kaip kalbos apie pingantį šildymą atsispindi sąskaitose? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Briuselyje prasidėjo ES užsienio reikalų ministrų susitikimas. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius prieš susitikimą Briuselyje žurnalistams sakė, kad vienas svarbiausių susitikimo klausimų – aptarti ES santykius su Rusija. 

Vieno procento turtingiausių pasaulio žmonių turtas kitais metais taps didesnis nei visų likusių pasaulio gyventojų kartu sudėjus. Tai rodo naujausia organizacijos „Oxfam" ataskaita. Analitikai įspėja, kad tai rodo, jog turtinė nelygybė auga ir ji trukdo kovoti su pasauliniu skurdu.

Utenoje Aukštaitijos etnografinį regioną pristatantis renginys. Anykščių kultūros centro folkloro ansamblis „Valaukis“ (vadovė R. Stumbrienė) dainuos A. Baranausko dainas, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja Gražina Kadžytė pristatys Aukštaitijos regiono etninį savitumą, uteniškė poetė Regina Katinaitė-Lumpickienė skaitys tarmišką savo kūrybą, uteniškių tarmę pristatys vaikai – „Tramtatulio“ konkurso laureatai.

Šiandien apdovanojami geriausi praėjusių metų Lietuvos sportininkai. Laimėtojai bus paskelbti 11-oje nominacijų. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pirmininkė Daina Gudzinevičiūtė sako, kad šiemet geriausius sportininkus rinko ir gyventojai, ir specialistų komisija.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ sausio 19 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. epr LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...