captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: daugėja prekybos vietų. Ar daugiau perkame?

Pastaruoju metu daugelis pastebime prekybos tinklų plėtrą: prekybos vietų skaičių didina įprasti mums prekybos tinklai, jų gretas plečia ir nauji, tik įžengiantys į Lietuvos rinką.

Pastaruoju metu daugelis pastebime prekybos tinklų plėtrą: prekybos vietų skaičių didina įprasti mums prekybos tinklai, jų gretas plečia ir nauji, tik įžengiantys į Lietuvos rinką. Dideli prekybos centrai užsipildo, regis, tik prieš didžiąsias šventes ar piko valandomis, tuo metu gausybę prekių siūlančios erdvios parduotuvės dažniau būna pustuštės, o vėlų vakarą jose pirkėjų vienas kitas. Kokie yra verslo paskaičiavimai, jei jis plečia veiklą? Ir apskritai eiliniam vartotojui įdomu, kiek gi gali tokioje, palyginti nedidelėje valstybėje būti prekyviečių?

Doėsimės, kiek naujos prisijungimo prie šilumos tinklų taisyklės tikėtina atpigins šilumą gyventojams, kokie praėjusių metų sportininkai bus įvardyti geriausiais ir kodėl svarbu atkreipti dėmesį į etnografinius Lietuvos regionus?

Taip pat laidoje svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai, o su rubrika „Labas rytas“ keliausime į Barbadosą.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Siaulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.  

„Ryto garsai“ sausio 19 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...