captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiuose“ – nauja Artūro Valionio poezijos knyga

Laidoje išgirsite pokalbį su Artūru Valioniu ir eilėraščius iš naujos jo knygos „Daugiau šviesos į mūsų vartus“.
Poetas Artūras Valionis. Asmeninio archyvo nuotr.
Poetas Artūras Valionis. Asmeninio archyvo nuotr.

2012-aisiais pasirodęs Artūro Valionio poezijos rinkinys „Apytiksliai trys“ skaitytojų buvo išrinktas „Metų poezijos knyga“, taip pat pateko į Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto skelbiamą Kūrybiškiausių metų knygų dvyliktuką.

Ar tokių įvertinimų sulaukęs poetas nušvito? Nežinia. Tačiau naują – trečiąją – savo eilėraščių knygą pavadino „Daugiau šviesos į mūsų vartus“.

„Pasirodo, tereikia išgirsti, pamatyti, perskaityti, atrasti ir telieka – užrašyti. Pasirodo, tai ir yra poeto talentas. Bent jau Artūro Valionio – jo išskirtinės poetikos ir stilistikos, jo nepritapimo prie lyriškojo lietuvių meinstrymo atveju. Originaliai sakant, tokių knygų dėka ir mūsų literatūroje, ir rūpintojėliškame lietuvio charakteryje tikrai randasi daugiau šviesos. Valio Valioniui!“ – apie knygą sako Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos redaktorius, literatūros kritikas, poetas Arnas Ališauskas.

Laidoje išgirsite pokalbį su A. Valioniu ir eilėraščius iš naujos jo knygos.

Ved. Mindaugas Nastaravičius.

„Literatūros akiračiai“ – sausio 18 d., sekmadienį, 17.03 val. per LRT radiją. Laida kartojama sausio 21 d., trečiadienį, 01.05 val. per LRT radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...