captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: dėl gauto įtartino voko evakuota DELFI redakcija

Ketvirtadienio rytą į DELFI redakciją atsiųstas vokas su rusų kalba surašytu grasinimu bei įtartinais milteliais. Apie paketo turinį informuoti ugniagesiai gelbėtojai nedelsdami atvyko į DELFI biurą sostinės Gynėjų gatvėje ir izoliavo vietą, kurioje atidarytas vokas.
DELFI nuotr.
DELFI nuotr.

Ketvirtadienio rytą į DELFI redakciją atsiųstas vokas su rusų kalba surašytu grasinimu bei įtartinais milteliais. Apie paketo turinį informuoti ugniagesiai gelbėtojai nedelsdami atvyko į DELFI biurą sostinės Gynėjų gatvėje ir izoliavo vietą, kurioje atidarytas vokas. Paskelbta biuro evakuacija, nedelsiant atvyko ir Visuomenės sveikatos centro specialistai.

Ketvirtadienis yra paskutinė diena, kai galima atsiskaityti ir litais, ir eurais. Iki kovo 1 dienos gyventojai litus į eurus gali pasikeisti paštuose, iki liepos – komerciniuose bankuose, o Lietuvos banke pinigus pasikeisti bus galima neribotą laiką.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad pirmosios euro Lietuvoje savaitės praėjo sėkmingai. Jos teigimu, euro įsivedimas jau rodo pirmuosius teigiamus rezultatus – dėl pingančio valstybės skolinimosi atsiradusios lėšos galės būti nukreiptos socialinėms reikmėms.

Naujausio „Eurozone Economic Forecast“ leidinio, kas ketvirtį leidžiamame „EY“ ir „Oxford Economics“, pristatyta Lietuvos ekonominės perspektyvos įsiliejus į euro zoną ir makro ekonominiai rodikliai bei jų palyginimas 19 šalių kontekste

Savaitgalį pajūryje siautusio uragano „Feliksas“ padarinius apžiūrėti ketvirtadienį atvyko aplinkos ministras. Ministras su merais ir  specialistais aptaria priemones krantams atkurti. 

Pagal ką jūs renkatės savo automobilį? Pokalbis su klausytojais 13.35 val.

Valstybės kontrolės atliktas auditas parodė, kad Lietuvoje žemės naudojimo valstybinė kontrolė ne visuomet užtikrina, kad žemė būtų naudojama racionaliai, o žemės naudojimą reglamentuojantys teisės aktai būtų efektyviai vykdomi.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ sausio 15 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...